Ekonomi

Bursa Valisi Demirtaş deri sanayicileriyle buluştu

BURSA (İGFA) –Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Bursa’nın en yeni Organize Sanayi Bölgelerinden biri olan Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde sanayicilerle bir araya geldi.

Nilüfer Kaymakamı Murat Süzen, Nilüfer İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Erdal Aktaş, Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi Amiri Murat Çağlar ile birlikte bölgede incelemelerde bulunan Demirtaş; Bursa’da alanında lider firma olan Ayaz Kauçuk’u ziyaret etti. Firma çalışanlarına işlerinde kolaylıklar dileyen Demirtaş, Ayaz Kauçuk Yönetim Konseyi Lideri Hakan Özdoğan ile birlikte fabrikada incelemelerde bulundu. Firmanın üretim hattını gezerek firma hakkında bilgi alan Demirtaş, yerli ve milli üretimin önemine vurgu yaparak Ayaz Kauçuk’a çalışmalarında başarılar diledi.

Ayaz Kauçuk hakkında bilgi paylaşan Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Özdoğan, milli değerlere bağlı bir misyonla, Türkiye’nin istihdam, üretim ve ihracat hedefleri doğrultusunda çalışmalarımızı güçlü bir şekilde sürdüreceklerini söyledi.

ercisajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu